Jeśli szukasz fotografa, który z pasją i zaangażowaniem podejcie do zlecenia to zapraszam Cię do zapoznania się moją ofertą.

Oferuję kompleksową usługę fotografowania ślubów, wesel, sesji narzeczeńskich i prywatnych, przyjęć okolicznościowych, komuni, chrztów, sesji ciążowych i dziecięcych, sesji rodzinnych.

Pracuję na najwyższej jakości aparacie i jasnych obiektywach dzięki czemu poradzę sobie w każdej sytuacji. Posiadam caly zestaw potrzebny do kompleksowej obsługi zlecenia.

 

 

Będąc fotografem na Waszym ślubie, czy innym ważnym wydarzeniu, mam świadomość iż jest to dla Was bardzo ważny i wyjątkowy dzień. Fotografia i Filmowanie to moja pasja a więc jestem w tym dniu maksymalnie zmotywowany aby jak najlepiej zarejestrować wyjątkowe chwile, tak, by po latach uchwycone momenty wciąż zachwycały.
Zdjęcia zrobione przeze mnie będą tworzyły niepowtarzalną historię o Was.
Jako fotograf ślubny staram się dokumentować chwile, emocje, radość, łzy. W głębi serca wiem, że wybrałem najpiękniejszy zawód na świecie.
Mam ukończony kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer podczas uroczystości religijnych.

Moje motto to "zatrzymać w czasie najpiękniejsze chwile życia".

Fotografia to sztuka utrwalania magii ludzkich emocji.

 

Aby podnieść jakość świadczonych usług oddaję w Wasze ręce specjalną stronę internetową do zarządzania Waszym Ślubem lub sesją zdjęciową. Strona zabezpieczona jest hasłem a do niektórych danych macie dostęp tylko Wy. Po skończonym reportażu lub sesji znajdą się tam wszystkie zdjęcia w formie miniaturek. Macie wtedy szybki dostęp do zdjęć które możecie wybrać do swojego albumu ślubnego, albumu dla rodziców, ramki a nawet zamówić gotowy obraz na ścianę. Dostępne są różne opcje. Wszystko można zamówić poprzez Waszą stronę internetową. Strona posiada zintegrowany system płatności.
Strona może także wyświetlać mapkę na której zaznaczone będą ważne miejsca np. dom Panny Młodej i Pana Młodego, kościół, sala weselna, miejsce sesji itd. Jest to pomocne dla gości, którzy gdy tylko wpiszą skąd jadą, otrzymają mapkę dojazdu na wybrane miejsce.
Goście mogą skorzystać z formularza z którego pytania będą wysyłane bezpośrednio na Waszą pocztę e-mail.
Jest także dostępny budżet ślubny do którego ja nie mam wglądu. Możecie tam wpisać swoje wydatki ślubne.
Po wysłaniu linku do strony gościom, mają oni wtedy dostęp do wszystkich niezbędnych informacji. Co więcej, mogą zamówić wybrane zdjęcia w różnej formie. Cały proces jest bardzo przejrzysty a obsługa Waszego ślubu nabiera wtedy profesjonalnego charakteru.
Poprzez stronę możecie kontaktować się ze mną na całym etapie przygotowań ustalając szczegóły zlecenia.
Dostępna jest tam także zawarta umowa oraz wniesione uwagi.
Wszystko to dostajecie ode mnie zupełnie za darmo.

 

Reportaż ślubny, w zależności od wybranego pakietu, obejmuje:
Przygotowania w domu Panny Młodej
Przygotowania w domu Pana Młodego
Błogosławieństwo
Ślub
Przyjęcie weselne
Sesja plenerowa w dniu ślubu lub w innym terminie
Wszystkie zdjęcia na pendrive

 

"Zatrzymać w czasie najpiękniejsze chwile życia..."